top of page

Nasıl Çalışıyoruz?

mosacademylogo.png
En İyi Uygulamaları Yapıyoruz
 

İş hedeflerini yönlendiren ve mümkün kılan en iyi uygulamalara dayalı bir BT stratejisi, herhangi bir kuruluşun kritik bir bileşenidir.

 

Ancak, tek başına uyum sağlamaz. Stratejiyi gerçeğe dönüştürmek için kuruluşlar, iş dünyasındaki kişilerle birlikte çalışan doğru BT liderlerine sahip olmalıdır. Bireyler tarafından benimsenecek ve yıllarca organizasyon içinde yaşayacak kendi "İyi Uygulamalarını" oluşturmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Best Practice, ITIL, Togaf, ISO 27001, mosacademy
Decades of experience, mosacademy
23 Yılı Aşkın Deneyim
 

ITIL®, TOGAF®, PMI® gibi dünya çapındaki en iyi uygulamaları birleştirme ve bu süreç kombinasyonlarını uygun dozda kabul ederek organizasyonlara uygulama konusunda uzmanız.

 

Telekomünikasyon, finans ve üretim sektörleri gibi önde gelen endüstrilerdeki deneyimimiz sayesinde, birçok büyük ölçekli kuruluş ISO oldu...

Kazandıran Ortaklıklar

 

Müşterilerin karmaşık ve gelişen iş sorunlarını çözmek ve mevcut ve gelecekteki iş ihtiyaçlarını karşılamak için pazara yenilik getirmekle aktif olarak ilgileniyoruz. Seçilmiş teknoloji ortaklarıyla yaptığımız işbirliği sayesinde, birlikte iş ortaklarımızın teknolojilerine ve deneyimlerine dayalı iş çözümlerini dünya çapındaki birçok BT kuruluşuna başarıyla sunduk. Yazılım Varlık Yönetimi için Almanya'dan USU (Aspera) ile Kurumsal Mimari uygulamaları açısından Hollanda'dan BizzDesign ile ortağız.

Partnership, Bizzdesign, Aspera, noventum, Master of Service Academy, Jodayn, mosacademy

"Her şey mümkün olduğunca sadeleştirilmeli, fakat basitleştirilmemelidir."
Albert Einstein

bottom of page