top of page

Hakkımızda

mosacademylogo.png
MOSAcademy_Hakkimizda222.jpg

Master of Service Academy olarak, belirli bir BT hizmetine odaklanmak isteyen ve hizmetin internet bankacılığı veya GSM katma değerli hizmetler gibi mevcut sağlamlık ve dayanıklılık seviyelerinin ötesine geçmek isteyen kuruluşlarla işbirliği yapıyoruz. Müşterilerimizin hizmet seviyesi hedeflerini belirlemelerine ve bu hedeflere ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

 

Kuruluşlara BT dönüşüm projelerinde rehberlik ve liderlik ediyoruz, benzer projelerin tipik çıktıları ISO / IEC 20000, ISO / IEC 27001 veya CMMI® sertifikalarını elde ediyor olabilir ve bu bağlamda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Master of Service Academy, kurulduğu ilk günlerden beri BiZZdesign'ın Türkiye yerel ortağıdır. BiZZdesign, küresel olarak 1000'den fazla müşteriye iş değişikliğini sorunsuz bir şekilde planlama, izleme ve yürütme gücü veren işbirliğine dayalı bir iş tasarım platformu sağlar. BiZZdesign'ın ödüllü Enterprise Studio uygulaması, işletmelerin Kurumsal Mimarisi, İş Süreçleri Yönetimi, Portföy Yönetimi, İş Modeli ve Stratejisi, Yönetişim, Risk ve Uyumluluk, Hatalı Mantık ve Veri Yönetimini en verimli şekilde yönetmelerine yardımcı olur.

Master of Service Academy'nin USU(Aspera) ile çok etkili bir diğer ortaklığı sayesinde, şirketlerin yazılım lisanslama maliyetlerini azaltmalarına ve optimize etmelerine yardımcı oluyoruz . Yazılım Varlık Yönetimi çözümleri ve hizmetleri için endüstri lideri olarak USU (Aspera) , yazılım kullanımınızı ve lisans verilerinizi anlamlı iç görülere dönüştürür. Stratejik Lisans Yönetimi yaklaşımımız, şirketlerin lisans maliyetlerini mutlak minimuma indirirken çeşitli raporlar ile satın alma süreçlerini desteklemektedir.

Sizinle işbirliği yapmaya ve kuruluşunuzu başarılı sonuçlara ulaştırmaya istekliyiz, sizinle iletişim kurmak ve daha fazla proje fırsatları hakkında görüşmek bizim için onurdur.

Kerim Yüksel, MOS Academy Kurucusu ve Genel Müdürü
XXXL.jpg
mos academy logo
Kurucu ve 
Genel Müdür

Kerim Yüksel, Türkiye ve Avrupa'daki geniş uluslararası iş deneyimini, çeşitli kuruluşlardaki iş ve teknik ekipleri yönetmek için BT sektöründe proje yönetimi danışmanlığı ve girişimcilik alanındaki 23 yılı aşkın derin teknik bilgi birikimi ile birleştiriyor. Bu becerileri yalnızca bulunduğu kuruluşlarda değil; bir açılış konuşması sunucusu, yazar ve beğenilen BT hizmet yönetimi eğitmeni rollerinde de geniş bir şekilde paylaştığı becerilerdir.

Kerim Yüksel, Türkiye'nin en iyi mühendislik eğitimi veren üniversitelerinden birisi olan İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Elektrik Mühendisliği bölümünden başarıyla mezun olduktan sonra yüksek lisansını da İTÜ'de, Mühendislik Yönetimi alanında tamamlamıştır.

"Her şey mümkün olduğunca sadeleştirilmeli, fakat basitleştirilmemelidir."
Albert Einstein

bottom of page